Du er her

Paradressur Hest/Pony 2019

Indberet resultater fra Para Stævnerne her

Luna Riis Søborg og Pæregaards Romario (Glostrup Rideklub) Grad V

Stævne

Program

Placering

Point

Point ialt

02-03-2019 Heslegård Sportsrideklub

FEI-541, Hold11818

18-05-2019 Sportsrideklubben Vallensbæk

531 - Novice A21432

19-05-2019 Sportsrideklubben Vallensbæk

531 - Novice A21446

30-05-2019 Glostrup Rideklub

NPT-52121056

31-05-2019 Glostrup Rideklub Dist.Mestr.Skab

NPT-52121066

07-06-2019 Uggehalne Sportsrideklub DM2019

FEI-541, HoldGodkendt ridt1076

08-06-2019 Uggehalne Sportsrideklub DM2019

FEI-551, IndivGodkendt ridt1086

09-06-2019 Uggehalne Sportsrideklub DM2019

FEI-552, KürGodkendt ridt1096

17-08-2019  Hornsherred Rideklub

531 - Novice A116112

17-08-2019  Hornsherred Rideklub

FEI-541, Hold118130

18-08-2019  Hornsherred Rideklub

531 - Novice A216146

18-08-2019  Hornsherred Rideklub

FEI-551, Indiv118164

Sofie Frost Hansen og Elmegårsens Don Juan (Ledøje-Smørum Rideklub) Grad III 

Stævne

Program

Placering

Point

Point ialt

27-01-2019 Heslegård Sportsrideklub

Grad III. KürGodkendt ridt1010

03-03-2019 Heslegård Sportsrideklub

Grad III. KürGodkendt ridt1020

13-04-2019 Dalumgård Rideklub

Grad lll. Ind.Godkendt ridt1030

13-04-2019 Dalumgård Rideklub

Grad III. KürGodkendt ridt1040

05-05-2019 Ledøje-Smørum Rideklub

NPT-411Godkendt ridt444

19-05-2019 Sportsrideklubben Vallensbæk

331 - Novice AGodkendt ridt852

30-05-2019 Glostrup Rideklub

332 - Novice BGodkendt ridt860

31-05-2019 Glostrup Rideklub Dist.Mestr.Skab

332 - Novice BGodkendt ridt868

11-08-2019 Egedal Rideklub

231 - Novice AGodkendt ridt876

11-08-2019 Egedal Rideklub

232 - Novice BGodkendt ridt884

Line Faxe og Edzer (Ledøje-Smørum Rideklub) Grad V

Stævne

Program

Placering

Point

Point ialt

27-01-2019 Heslegård Sportsrideklub

Grad V. KürGodkendt ridt1010

24-02-2019 Skovly Rideklub

Grad V. KürGodkendt ridt1020

03-03-2019 Heslegård Sportsrideklub

Grad V. KürGodkendt ridt1030

13-04-2019 Dalumgård Rideklub

Grad V. Ind.Godkendt ridt1040

13-04-2019 Dalumgård Rideklub

Grad V. KürGodkendt ridt1050

18-08-2019  Hornsherred Rideklub

531- Novice AGodkendt ridt1060

Line Faxe og Midler Bastbjerg (Ledøje-Smørum Rideklub) Grad V

Stævne

Program

Placering

Point

Point ialt

26-01-2019 Heslegård Sportsrideklub

Grad V. Hold.Godkendt ridt1010

05-05-2019 Ledøje-Smørum Rideklub

NPT-5111818

05-05-2019 Ledøje-Smørum Rideklub

NPT-5111826

30-05-2019 Glostrup Rideklub

NPT-521Godkendt ridt632

17-08-2019 Hornsherred Rideklub

531-Novice AGodkendt ridt840

17-08-2019 Hornsherred Rideklub

FEI-541, HoldGodkendt ridt1050

Marianne Foss og Pride Hedegaard (Ledøje-Smørum Rideklub) Grad V

Stævne

Program

Placering

Point

Point ialt

02-03-2019 Heslegård Sportsrideklub

Grad V. Hold.Godkendt ridt1010

30-05-2019 Glostrup Rideklub

NPT-521Godkendt ridt616

31-05-2019 Glostrup Rideklub Dist.Mestr.Skab

NPT-521Godkendt ridt622

16-06-2019 Egedal Rideklub

431 - Novice AGodkendt ridt830

16-06-2019 Egedal Rideklub

NPT-521Godkendt ridt636

11-08-2019 Egedal Rideklub

431 - Novice AGodkendt ridt844
11-08-2019 Egedal RideklubNPT-512Godkendt ridt448

Michelle Kaisler og Burberry (Ledøje-Smørum Rideklub) Grad V

Stævne

Program

Placering

Point

Point ialt

26-01-2019 Heslegård Sportsrideklub

Grad V. Hold.Godkendt ridt1010

27-01-2019 Heslegård Sportsrideklub

Grad V. KürGodkendt ridt1020